fbpx

Wynajmij Popcorn na Imprezę

Popcorn to popularna przekąska, która kojarzy się przede wszystkim z filmem na dużym ekranie. Wyprażona ziarna kukurydzy to dobry sposób na zapełnienie żołądka nie tylko w kinie. Z pewnością może być to jedna z atrakcji wielu imprez czy eventów.

Mamy państwu do zaoferowania wynajem maszyny do popcornu razem z obsługą stanowiska. Nasz sprzęt posiada wszystkie potrzebne atesty i zezwolenia. Jesteśmy przekonani, że popcorn jest idealnym urozmaiceniem każdej imprezy. W dodatku mamy nietypową propozycje słodkiego, karmelizowanego popcornu, który jest idealnym połączeniem klasycznego smaku popcornu oraz słodkiego karmelu.

CennikAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Storage

Storage

Storage

Storage

Popcorn Słony 

230 zł/netto

pierwsza godzina

Każda kolejna godzina 180 zł/netto

Popcorn solony

Papierowe opakowania do popcornu

Obsługa stanowiska przez całą imprezę

Maszyna elektryczna

Do 20 kilometrów od centrum Warszawy dojazd  gratis

Kartonowe pudełka do popcornu - 70 zł/h

Branding maszyn - wycena indywidualna

Branding pudełek - wycena indywidualna

Popcorn Słodki

260 zł/netto

pierwsza godzina

Każda kolejna godzina 210 zł/netto

Karmelizowany słodki popcorn

Papierowe opakowania do popcornu

Obsługa stanowiska przez całą imprezę

Maszyna elektryczna

Do 20 kilometrów od centrum Warszawy dojazd  gratis

Kartonowe pudełka do popcornu - 70 zł/h

Branding maszyn - wycena indywidualna

Branding pudełek - wycena indywidualna

Sprawdź również ofertę Waty Cukrowej na imprezę.

Podane ceny obowiązują przy zamówieniu na co najmniej 3 godziny.

Maszyna do popcornu

Ze względu na swoją mobilność maszynę można postawić w każdym miejscu, do którego jesteśmy w stanie doprowadzić prąd. Maszyna do popcornu również charakteryzuje się dużą wydajnością i szybkością produkcji naszego przysmaku, dlatego w ciągu jednej godziny jesteśmy w stanie wykonać ok. 4-5 kg popcornu.

Jak zrobić ?

Każdy z nas kiedyś sam robił lub widział jak inna osoba robi popcorn. Przepis na pyszną słoną przekąskę jest bardzo prosty. Produkty, których potrzebujemy: ziarna kukurydzy, olej, sól. Nasza maszyna wyposażona jest w specjalny garnek, który pokryty jest teflonową powłoką, dlatego nie ma możliwości przywierania. Do garnka wlewamy olej oraz wsypujemy ziarna kukurydzy. W trakcie prażenia popcornu w garnku zamontowany jest system mieszający popcorn, który zapobiega przypaleniu naszej przekąski.

Czy popcorn jest zdrowy

Wbrew temu co mogłoby się wydawać ma wiele właściwości zdrowotnych oraz bogaty jest w minerały. W popcornie możemy znaleźć ok. 10% błonnika pokarmowego i 9% białka. Minerały występujące w popcornie to sód, wapń, magnez, potas, fosfor, mangan, żelazo. Nasz przysmak posiada również wiele witamin z grupy B. Takie połączenie powoduje, że ma pozytywny wpływ na trawienie, układ krążenia czy zapobiega cukrzycy. Znaczna ilość manganu chroni przed osteoporozą, zapaleniem stawów oraz chorobą zwyrodnieniową stawów, ponadto zapewnia prawidłowe działanie układu nerwowego i trzustki. Wszyscy konsumenci popcornu martwią się o to ile kalorii ma porcja. Nasza porcja ok. 20g posiada 100 kcal.

Popcorn karmelowy

Jako jedna z niewielu firm oferujemy produkcję słodkiego popcornu karmelowego. Z pewnością słodki popcorn to bardzo dobra alternatywa, w szczególności dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu
telefon : 660960376
e-mail: 
biuro@wymarzonaimpreza.pl